02 01 slider44

logo

Rok 2017 będzie w naszej diecezji czasem szczególnych jubileuszy. Przede wszystkim przypada wtedy 25-lecie istnienia diecezji sosnowieckiej, ale także 100-lecie śmierci św. Brata Alberta Chmielowskiego – głównego patrona naszej diecezji. Wraz z całym Kościołem przeżywać będziemy też 100-lecie objawień NMP w Fatimie.

Więcej na stronie: http://www.diecezja.sosnowiec.pl/

Pilica1

Najbliższa Msza Świeta z modlitwą o uzdrowienie zostanie odprawiona w naszym kościele w dniu 10 listopada (czwartek) o godz. 18.

Zapraszamy!

telOd 01 sierpnia br., numer telefonu komórkowego przestanie być aktualny. Bardzo proszę o kontakt z nami dzwoniąc na dotychczasowy stacjonarny numer telefonu, tj.: (32) 673-50-08.

Pokój i Dobro!

wakacje z Bogiem

Wszystkim naszym parafianom i modlącym się w naszym Sanktuarium życzymy udanych wakacji! Odpoczywajcie i nabierajcie sił do nowych wyzwań jakie stawia przed nami nasz Bóg. Pamiętajcie o modlitwie w czasie wakacji! Na czas wkacji i odpoczynku niech Pan Bóg Wam błogosławi! Pokój i Dobro!

W dniu 12 marca 2016 roku inaugurujemy nową stronę naszego Klasztoru i Parafii w Pilicy.

nowe wwwStrona posiada wiele ciekawych funkcjonalności, których nie było na dotychczasowej stronie, jak np.:
- możliwość wysłania do Franciszkanów prośby o modlitwę przed obrazem Matki Bożej Opiekunki Rodzin. Można to zrobić wypełniając formularz w zakładce "Sanktuarium" i następnie "Prośby do Matki Bożej";
- można również przesłać podziękowania za łaski otrzymane za pośrednictwem Matki Bożej. Można to zrobić wypełniając formularz w zakładce "Sanktuarium" i następnie "Podziękowania do Matki Bożej";
- strona posiada rówież "aktualności", w których będziemy pisać o aktualnych, bieżących wydarzeniach związanych z parafią i klasztorem;
- zachęcamy również do dzielenia się uwagami na temat fukcjonalności strony, przesyłanie zdjęć na stronę. Można to zrobić pisząć na maila administratora strony: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mamy nadzieję, że strona spełni oczekiwania wszystkich parafian, będzie naszą wizytówką na całym świecie i będzie miejscem podstawowych i aktualnych informacji z życia parafii.

Pokój i dobro

obraz

Klasztor Franciszkanów

w Pilicy

Sanktuarium

Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin

Niedziele i Święta:
7.30; 9.00; 11.00; 18.00

Msza Święta w Cisowej (niedziela):

Dni powszednie:
7.00; 18.00

Różaniec (codziennie):

Spowiedź święta w czasie nabożeństw i Mszy św.

Droga Krzyżowa:
każdy piątek 6.30

Piątki "Pasyjne"
w Wielkim Poście:

Msza św. za zmarłych
(I środa miesiąca):

Msza św. w intencji
próśb i podziękowań
do Matki Bożej Śnieżnej
(I sobota miesiąca):

Msze św. o uzdrowienie

10 stycznia 2017 r.

08 marca 2017 r.

04 maja 2017 r.

Msze św. prowadzić będzie o. Pacyfik Iwaszko.

Katechezy przedmałżeńskie

13 maja 2017
20 maja 2017
27 maja 2017

Spotkania odbywają się w auli św. Jana Pawła II, w domu pielgrzyma przy tutejszym klasztorze. Zawsze rozpoczynają się po Mszy św. o godz. 18.00.

Poradnia przedmałżeńska

w każdy pierwszy czwartek miesiąca od godz. 15.00. Spotkania odbywają się w tutejszym klasztorze.

effatha

sdm